Jeżeli wydarzyło się w Twoim życiu coś trudnego i potrzebujesz wsparcia i modlitwy; jeżeli straciłeś poczucie bezpieczeństwa, szukasz odpowiedzi na trudne pytania, albo po prostu… szukasz Boga, to chcielibyśmy Ci pomóc. Chcemy podzielić się z Tobą tym,  co Jezus zrobił w naszym życiu i zaprosić do wspólnego podążania za Nim. Zapraszamy na nabożeństwa niedzielne, środowe spotkania modlitewne lub  spotkania grup domowych, które regularnie odbywają się Centrum Chrześcijańskim Kanaan we Wrocławiu.

Jeżeli dręczą Cię problemy zdrowotne, emocjonalne lub duchowe skorzystaj z pomocy służby uwolnienia i uzdrowienia lub przyjdź na nabożeństwa, na których modlimy się za chorych. Jezus uzdrawia i uwalnia tak samo, jak czynił to ponad 2000 lat temu i takie znaki też towarzyszą tym, którzy w Niego uwierzyli. Możesz osobiście doświadczyć Jego cudownej miłości i łaski!

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji życiowej, to możesz skorzystać z pomocy fundacji Kairos, która realizuje projekty wspierania najbardziej potrzebujących i pomaga najuboższym.

 Zapraszamy!