Pastor  Bolesław Paliwoda

Jest  założycielem i ordynowanym pastorem Centrum Chrześcijańskiego KANAAN we Wrocławiu. Od wielu lat nosi w sobie brzemię związane z Polską oraz Ciałem Chrystusa w naszym kraju i na Ukrainie. W jego posłudze można rozpoznać apostolsko – prorocze namaszczenie oraz manifestację darów Ducha Świętego. Od wielu lat służy Ciału Chrystusa w Polsce i na Ukrainie nauczaniem Słowa, modlitwą oraz wyposażaniem wierzących do służby w Bożym Królestwie. Jego wizją jest Kościół, który zna i kocha Jezusa Chrystusa oraz służy Mu swoim powołaniem oraz darami łaski w mocy Ducha Świętego. Jako główny pastor prowadzi służbę nauczania i szkolenia, a także budowania, pomocy, udzielania i wyposażania dla pastorów, starszych, diakonów oraz liderów  lokalnych kościołów w Polsce i na Ukrainie.  Pastor Ewa jest dla męża pomocą i wsparciem w tym dziele wiary. Prowadzi także służbę gospodarczo – organizacyjną, służbę pomocy charytatywnej  i poradnictwa dla kobiet, żon i matek. Ponadto prowadzi służbę organizowania otwartych spotkań kościoła oraz seminariów i konferencji

Janusz i Teresa Pisula

Pełni funkcję Starszego w Centrum Chrześcijańskim Kanaan we Wrocławiu. Jest odpowiedzialny za kursy podstaw wiary chrześcijańskiej (Kurs Alfa i Beta) i prowadzenie Drukarni Therismos, która jest integralną częścią CCH Kanaan. Wraz z żoną, Teresą zajmują się koordynowaniem służby misyjnej w Domu Opieki w Wiązowie, oraz nauczaniem. Teresa jest odpowiedzialna za spotkania modlitwy kościoła i modlitwy o Wrocław. Ich małżeństwo wyróżnia wyjątkowa jedność w służbie i  posłudze modlitewnej oraz pasja dla Jezusa Chrystusa, która jest zachętą i motywacją dla wielu osób.

 Piotr Probierz

Pełni funkcję Starszego w Centrum Chrześcijańskim Kanaan we Wrocławiu. Jest osobą odpowiedzialną za służbę ceremonialną (udzielanie ślubów, pogrzebów i chrztów). Jako przełożony liderów grup domowych koordynuje funkcjonowanie tych grup i „kościoła dziecięcego„, prowadzi spotkania liderów, a także odpowiada za służbę porządkową i pomaga w sprawach organizacyjnych. Wraz z żoną, Iwoną, prowadzą wspólnie nauki przedmałżeńskie, zajmują się poradnictwem dla małżeństw oraz służbą dla rodzin.