Zaproszenie

Zapraszamy Was na kolejne Seminarium „Wolność dla jeńców cz. IV”.

Tematem przewodnim będzie wolność od kontroli, dominacji i manipulacji.

W dzisiejszym świecie – także w życiu wielu wierzących istnieje poważny problem życia pod kontrolą – dominacją czy manipulacją ze strony innych – nieraz bliskich nam osób.

Funkcjonowanie lub bycie pod wpływem tej duchowej – nie pochodzącej od Boga rzeczywistości, nie pozwala żyć w pełnej wolności i radości oraz psychicznym i fizycznym zdrowiu.

Życie pod duchową kontrolą jest jedną z największych przeszkód dla szczęśliwego i spełnionego życia.   

Ciało Chrystusa jest powołane nie tylko do życia w wolności od wszelkich dzieł diabelskich, ale także do uwalniania jeńców diabła.

Wierzymy, że to seminarium przyniesie zrozumienie, a także objawienie wpływów na życie człowieka wszelkich „owoców” kontroli, dominacji czy manipulacji – „owoców”, które nie tylko zatrzymują manifestację naszego dziedzictwa, którym obdarował nas Bóg Ojciec w Chrystusie, ale także często prowadzą do chorób psychicznych i fizycznych.  

Seminarium zakończymy nabożeństwem z Duchem Świętym, wierząc w działanie Jego darów, które będzie manifestował przynosząc wolność i odbudowę wszystkim tym, którzy są w potrzebie.

 

Czas i miejsce

27 październik 2018 (sobota);
Budynek Kościoła Zielonoświątkowego we Wrocławiu; ul. Sępia 2-6 (dojazd z dworca tramwajem 2 i 17)    

Rozpoczynamy o godz. 9.30
Zakończenie ok. godz. 20.00

Zaproście na to seminarium swoich bliskich i znajomych, którzy są w potrzebie!!!

Plan seminarium

 

Pozostałe informacje:

Seminarium jest bezpłatne i jest przeznaczone dla wszystkich potrzebujących uwolnienia – uzdrowienia od życia w kontroli lub pod kontrolą.

W czasie seminarium będzie zbierana dobrowolna ofiara na Boże Królestwo.

Seminarium jest przeznaczone dla osób dorosłych oraz dla potrzebującej młodzieży w wieku od 14 lat, będącej pod opieką rodziców (nie przewidujemy opieki nad małymi dziećmi).

 

Z Bożym błogosławieństwem:

Pastor Bolesław Paliwoda & Starsi Kościoła „Kanaan” we Wrocławiu.

 


Komentarze zamknięte.