Zaproszenie


Zapraszamy Was na kolejne Seminarium „Wolność dla jeńców”, które będzie poświęcone tematowi wpływu grzechów pokoleniowych na życie człowieka – w tym także ludzi wierzących.

Ciało Chrystusa jest powołane nie tylko do życia w wolności od wszelkich dzieł diabelskich, ale także do uwalniania jeńców diabła.

Wierzymy, że to seminarium przyniesie zrozumienie a także objawienie wpływów grzechów pokoleniowych naszych przodków, którzy przekazali nam „duchowe DNA”, które zatrzymuje manifestację naszego dziedzictwa, którym obdarował nas Bóg Ojciec w Chrystusie.  

Seminarium zakończymy nabożeństwem z Duchem Świętym, wierząc w działanie Jego darów, które będzie manifestował przynosząc wolność i odbudowę wszystkim tym, którzy są w potrzebie.

Czas i miejsce:

10 luty 2018 (sobota); Budynek Kościoła Zielonoświątkowego we Wrocławiu; ul. Sępia 2-6 (dojazd z dworca tramwajem 2 i 17)    

Rozpoczynamy o godz. 9.30

Zakończenie ok. godz. 20.00

Plan seminarium jest dostępny jest tutaj.

Pozostałe informacje:

Seminarium jest bezpłatne (będzie zbierana dobrowolna ofiara) i jest przeznaczone dla wszystkich potrzebujących uwolnienia – uzdrowienia.

Seminarium jest przeznaczone dla osób dorosłych oraz dla potrzebującej młodzieży w wieku od 14 lat, będącej pod opieką rodziców.

Nie przewidujemy opieki nad małymi dziećmi.

Z Bożym błogosławieństwem:

Pastor Bolesław Paliwoda & Starsi Kościoła „Kanaan” we Wrocławiu.

 

 

Komentarze zamknięte.