4 filary

Wierzymy, że Bóg powołał nas do realizacji konkretnych zadań. To powołanie opiera się na czterech filarach, które stanowią podstawę działań podejmowanych przez kościół.

1.
Kościół apostolski

2.
Miejsce schronienia

3.
Miejsce karmienia

4.
Odbudowa Domu Pana

Jedność Ciała Chrystusa

Leży nam na sercu budowanie jedności wśród chrześcijan w mieście. Owocem działania Ducha Świętego dla realizacji Bożego Słowa są wspólne nabożeństwa z innymi lokalnymi kościołami, wspólna modlitwa za miasto oraz zawarte w czerwcu 2002 roku we Wrocławiu „Przymierze Pastorów” w celu zdobycia miasta dla Boga.

Zostaliśmy powołani do bycia „kościołem zasobów” – centrum, którego celem jest zakładanie kościołów i służenie innym pomocą w zakładaniu i budowaniu kościołów.

Udziel rady, rozstrzygnij, spraw, by twój cień był w biały dzień ciemny jak noc, ukryj wygnańców, nie zdradź uchodźcy! Wygnańcy niech znajdą u ciebie gościnę, bądź im ochroną przed niszczycielem.” (Iz 16:3-4). Kanaan (według Pisma Świętego ziemia obiecana dla Bożego ludu) jest powołany do bycia miejscem schronienia, gościny i odbudowy dla jeńców i wygnańców. Jest miejscem, w którym każdy może sięgnąć po swoje dziedzictwo w Chrystusie.

W czerwcu 1996 roku Pan powiedział: „Nadchodzi czas, że będziecie karmić głodnych duchowo. Będziecie karmić i karmić, i karmić. Będzie wielu, którzy przyjdą po pokarm, a wy będziecie ich karmić. Wybrałem was do tego. Wiele otrzymaliście i wiele jeszcze otrzymacie. Nadchodzi czas, że będziecie dawać, dawać i dawać. Wielu głodnych przyjdzie i odejdą nakarmieni, pocieszeni, zbudowani i zachęceni. Nadchodzi ten czas.”

W październiku 1996 roku Pan powiedział: „Powołałem was do odrodzenia tego kraju. Oczy wielu będą zwrócone na to miejsce. Będą się dziwić, gdy zobaczą moje dzieło, które czynię pośród was i w tym mieście. Chcę przyjść z moją chwałą. Prowadzę was do miejsca, w którym zobaczycie moją szczególną obecność pośród was i w tym mieście.”

Jak przyjąć zbawienie?​

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zaprosić Pana Jezusa do swojego serca i poprosić, aby przemienił Twoje życie, możesz pomodlić się tą krótką modlitwą.