VII Szkoła Uwalniania, Uzdrawiania i Wyposażania Uczniów Chrystusa

Zaproszenie

Zapraszamy Was na kolejną, już VII Szkołę Uwalniania, Uzdrawiania i Wyposażania Uczniów Chrystusa

Po kilkunastu latach prowadzenia Szkoły Wiary, którą ukończyło setki wierzących z Polski i nie tylko z Polski oraz rocznej przerwie, Pan przemówił do nas na temat wyposażania uczniów Chrystusa.

W odpowiedzi na Słowo Pana, w 2014 roku, uruchomiliśmy pierwszą Szkołę Uwalniania, Uzdrawiania i Wyposażania Uczniów Chrystusa.

Od tej pory kolejne Szkoły ukończyło ponad 300 absolwentów.

Ich świadectwa były dla nas olbrzymią zachętą na przyszłość.

Widzieliśmy jak żywe Słowo Pana połączone z posługą Ducha Świętego niszczyło demoniczne warownie złego myślenia przynosząc wolność, uzdrowienie emocjonalne i fizyczne oraz przemianę życia.

Każda Szkoła, pomimo tych samych tematów, była inna…za każdym razem Duch Święty prowadził nas inaczej, kładąc nacisk na poszczególne tematy.

Może dlatego niektórzy uczestnicy danego roku zapisywali się na następne edycje Szkoły … niektórzy uczestniczyli w trzech kolejnych edycjach Szkoły.  

Wielu absolwentów Szkoły Wiary, którą prowadziliśmy przez 11 lat podjęło służbę dla Pana i Jego Królestwa. Niektórzy z nich zostali Pastorami lokalnych kościołów, inni misjonarzami, jeszcze inni liderami chrześcijańskich służb…

Wierzymy, że czas, w którym żyjemy, to czas wyposażania uczniów Chrystusa do efektywnej posługi w mocy Bożej oraz w darach Ducha Świętego.

Jeśli pragniesz stać się lub już jesteś prawdziwym uczniem Jezusa Chrystusa i wiesz, że potrzebujesz wyposażenia, zachęcamy Cię do uczestnictwa w kolejnej Szkole.

Pastorzy CCH Kanaan we Wrocławiu: Bolesław & Ewa Paliwoda